Zlewozmywaki szklane Prestige z GRAFIKA

Jest 2 produktów.

Przedstawiamy linie zlewozmywaków szklanych, model Drum i Heet z grafiką na szkle. Jeżeli oczekują państwo, aby zlewozmywak był nie tylko praktyczny, ale też dobrze się prezentował, koniecznie poznajcie linię Prestige Grafika. Prezentujemy w niej nowoczesne i niezwykle efektowne zlewozmywaki serii Opti-Glass wykonanych ze szkła hartowanego, w połączeniu z granitem oraz stalą nierdzewną.

Komora ze stali nierdzewnej lub kruszywa granitowego, a ociekacz ze szkła hartowanego Opti-Glass. Szkło pozwala na eksponowanie dowolnej grafiki, która przyciąga uwagę i stanowić będzie niebanalną ozdobę każdej nowoczesnej kuchni. Szklane wykończenie zlewozmywaka nadaje całości wrażenia lekkości. Obok grafik dostępnych w naszej kolekcji umożliwiamy również państwu wybór zlewozmywaka z grafiką na zamówienie.

Wybierz spośród naszych przykładowych grafik odpowiednią dla siebie i Twojej kuchni. Jesteś koneserem kawy i poranna filiżanka to rytuał, bez którego dzień jest dniem nie udanym? Wybierz nasz zlew szklany z grafiką Coffe na ociekaczu. Uwielbiasz podróżować i starasz się to zaznaczać w wielu aspektach Twojego życia? Poznaj naszą grafikę Marocco lub może uwielbiasz wszystko co świeże, zielone i soczyste? Wzór Lime jest wzorem dla Ciebie. 

Pokaż 1 - 2 z 2 produktów