Zlew metalowy – podblatowy, podwieszany, z ociekaczem i bez

Jest 5 produktów.

Steel-Line to seria produktów, w której znajdą Państwo solidne i eleganckie zlewozmywaki stalowe jednokomorowe i dwukomorowe. Mogą mieć one różny sposób montażu – dostępny jest między innymi zlew metalowy podblatowy i podwieszany. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości szczotkowanej stali szlachetnej, której grubość wynosi aż 3 mm. Zlewozmywak metalowy jest gięty i spawany, aby uzyskać ostrą stylistykę kątów, a tym samym poprawić jego design.

NOWOCZESNY ZLEWOZMYWAK STALOWY PODWIESZANY

Znajdujący się w naszej ofercie zlew kuchenny jednokomorowy stalowy lub zlew dwukomorowy stalowy z serii Steel-Line charakteryzuje się oryginalnym, klasycznym designem. Bezproblemowo wpasuje się on zarówno do modernistycznych, jak i minimalistycznych stylów. Z uwagi na dobór materiałów, produkt będzie prezentował się wyjątkowo dobrze w każdym wnętrzu. Zlewozmywaki podwieszane stalowe lub zlewy podblatowe stalowe mogą zostać umieszczone nie tylko w domach, ale też lokalach gastronomicznych.

Pokaż 1 - 5 z 5 produktów

HIGIENICZNY ZLEWOZMYWAK JEDNOKOMOROWY STALOWY PODWIESZANY

Oferowane przez nas produkty cechują się nie tylko świetnym wyglądem, ale też funkcjonalnością. Zlewozmywak jednokomorowy stalowy jest odpowiednio głęboki, a co więcej jego powierzchnia jest odporna na różnicę temperatur, tłuste zabrudzenia i przebarwienia. Materiał jest na tyle wytrzymały, że nie zagrażają mu również środki chemiczne i drobne uszkodzenia mechaniczne. Zlew można łatwo utrzymać w czystości, a potwierdzeniem bezpieczeństwa jest Atest Higieniczny.

ZLEWOZMYWAKI STALOWE PODBLATOWE I PODWIESZANE - ŁATWY MONTAŻ

Produkty, mimo że można do nich dobrać liczne akcesoria, wciąż pozostają bardzo łatwe w zamontowaniu. Zlewozmywak stalowy z ociekaczem, zarówno jednokomorowy, jak i dwukomorowy ma właściwie wyprofilowany kształt, przez co błyskawicznie się go umieści w kuchni. Taki zlew kuchenny stalowy jednokomorowy bądź dwukomorowy z ociekaczem może zostać również wyposażony między innymi w baterie, dozowniki i syfony dostępne w naszym sklepie.

Jeśli proponowany przez nas zlewozmywak czarny, biały, szary lub dowolny inny zrobił na Państwu wrażenie, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy w kwestii doboru najodpowiedniejszych zestawów produktów i podpowiemy, w jaki sposób je zamontować.