Zlewozmywaki zestawy

Jest 77 produktów.

W prezentowanej kategorii znajdują się nie tylko zlewozmywaki granitowe, jak i również gotowe zestawy z baterią, dozownikiem i korkiem automatycznym, które stanowią funkcjonalny dodatek do kuchni. Proponujemy gotowe promocyjne zestawy, w których oprócz granitowego zlewu znajdą się elementy niezbędne do tego, aby korzystać z niego w sposób prosty i przyjemny. Promocja obejmuje montowane przy komorze dozowniki, syfony oraz baterie, które zwiększają funkcjonalność naszych produktów. Wystarczy dokładnie przejrzeć naszą ofertę, aby znaleźć komplet odpowiadający Twoim potrzebom.

Granitowy zlewozmywak dwukomorowy z baterią i dozownikiem okaże się doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu kuchni praktycznej i nowoczesnej. Produkty wyróżnia solidne wykonanie, zastosowanie funkcjonalnych dodatków, a także estetyczne wykończenie. Wygodny zestaw, w którym znajduje się zlewozmywak z dozownikiem, baterią oraz syfonem okaże się sporym ułatwieniem – nie musisz osobno zaopatrywać się w te elementy, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz właśnie tutaj i to na dodatek w promocyjnej cenie.

Nasze zlewy jednokomorowe i dwukomorowe  wyróżnia odporność na zarysowania i przybrudzenia dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki Solid Surface. Podobnie potraktowane zostały zestawy wraz z syfonem czy dozownikiem, aby w pełni odpowiedzieć na Twoje oczekiwania.

Pokaż 1 - 24 z 77 produktów