Zlewozmywaki szklane Prestige MONOKOLORY

Jest 7 produktów.

Zlewozmywaki szklaneseria Prestige Monokolory to propozycja dla użytkowników poszukujących zlewozmywaka szklanego o jednolitym kolorze. Klient ma do wyboru 5 standardowych kolorów zlewu wraz z możliwością wyboru koloru na zamówienie z naszej palety RAL. Dodatkowym atutem jest również możliwość wyboru materiału oraz koloru komory zarówno w opcji kompozytu granitowego lub stali nierdzewnej.

Prezentujemy Państwu cztery modele zlewozmywaka szklanego. Model Verso oraz Drum to zlewy kuchenne z ociekaczem. Cechują się ogromną funkcjonalnością połączoną z wyrafinowaną elegancją. Będą niezastąpionym sprzętem kuchennym, jak i również elementem dekoracyjnym Twojej kuchni. Pozostałe 2 modeleEbro i Heet - to zlewy szklane bez ociekacza, minimalizm wykonania pozwoli na wygospodarowanie więcej miejsca na blat roboczy. Wszystkie nasze zlewy kuchenne szklane dostępne są w pięciu kolorach i będą ozdobą kuchni w każdym stylu i wariacji. 

Zlewozmywaki szklane Prestige Monokolory reprezentują najważniejsze walory użytkowe oraz funkcjonalność szkła hartowanego Opti-Glass. Takie rozwiązanie zapewnia nietuzinkową stylistykę, idealnie dopasowaną do potrzeb nowoczesnej kuchni. Szkło Opti-Glass jest odporne na uderzenia, zarysowania oraz oddziaływanie wysokich temperatur. Zapewnia utrzymanie higienicznej czystości i jest odporne na osadzanie zabrudzeń oraz przebarwienia.

Pokaż 1 - 7 z 7 produktów