Zlewozmywaki granitowe podwieszane, poblatowe

Jest 4 produktów.

Przedstawiamy Państwu szeroki wybór rozwiązań do każdej kuchni – proponujemy zlewozmywaki granitowe podwieszane oraz zlewozmywaki podblatowe w wielu wariantach kolorystycznych. Do wyboru są między innymi zlewy czarne, szare, białe lub brązowe. Podblatowy i podwieszany zlew granitowy to model, który bezproblemowo dopasuje się do każdego wystroju, w tym do kuchni w stylach klasycznych i nowoczesnych.

Każdy nasz zlewozmywak, czy to podblatowy, czy podwieszany jest granitowy – oznacza to wieloletnią trwałość produktu, gdyż materiał jest odporny na wiele czynników, w tym różnice temperatur, zabrudzenia, zarysowania czy uderzenia. Sprzedawany przez nas zlew podwieszany i zlew podblatowy oprócz tego, że jest granitowy, posiada również ochronną powierzchnię w technologii Solid Surface. Dzięki temu produkt pozostanie czysty przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pokaż 1 - 4 z 4 produktów

ZLEWOZMYWAKI DOPASOWANE DO KAŻDEJ KUCHNI

Zlewozmywaki podwieszane i podblatowe sprzedawane w naszym sklepie mogą zostać wykonane w różnych, nawet nietypowych wymiarach. Takie zlewy granitowe, które są dodatkowo podwieszane, dają Państwu pełną swobodę przy wyborze produktów odpowiednich do swojej kuchni. Przykładem są jedno- lub dwukomorowe zlewy podwieszane granitowe, które można zamontować niemalże w dowolnym miejscu, w tym także w zabudowie ze zmywarką. Zlewozmywak granitowy to gwarancja funkcjonalności w każdej kuchni, a dodatkowo model podwieszany korzystnie wpłynie na walory estetyczne pomieszczenia.