Szklane zlewy do kuchni – z ociekaczem i bez

Jest 9 produktów.

Zlewozmywak szklany czarny i biały

Zlewozmywak szklany - czarny i biały

Zestawiliśmy dla Państwa nowoczesne, odpowiednio trwałe i pięknie wyglądające szklane zlewy do kuchni. Wykonane zostały z wysokiej jakości szkła hartowanego, granitu oraz stali nierdzewnej. Połączenie tych materiałów sprawiło, że produkt zachwyca swoimi walorami estetycznymi, a przy tym jest odporny zarówno na czynniki chemiczne, jak i fizyczne. Szklany zlew kuchenny jest niewrażliwy na wysokie i niskie temperatury, a ponadto niestraszne są mu tłuste zabrudzenia czy przypadkowe zarysowania.

W naszej ofercie umieściliśmy zarówno jednokomorowy zlew szklany, szklano-stalowy, jak i szklano-granitowy. Każdy model dostępny jest w co najmniej 3 wariantach kolorystycznych – białym, czarnym oraz szarym. Można zatem dobierać produkty odpowiednie do wystroju wnętrz. Zlewozmywak szklano-granitowy w białym lub czarnym kolorze będzie idealny do kuchni nowoczesnej, natomiast w szarym sprawdzi się doskonale w przypadku skandynawskiego stylu.

Do oferowanych przez nas produktów istnieje możliwość doboru dodatkowych akcesoriów. Tym sposobem Państwa nowy zlew szklany jednokomorowy może zostać wyposażony między innymi w dozowniki, korki automatyczne lub baterie, które należy dokupić osobno. Osoby ceniące sobie oryginalne rozwiązania, mogą stworzyć zlewozmywak szklany z własną grafiką, która zostanie umieszczona na wybranym ociekaczu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pokaż 1 - 9 z 9 produktów