Zlewozmywaki narożne

Jest 2 produktów.

Funkcjonalność i oszczędność miejsca w jednym? Zlew narożny w kuchni sprawdzi się w tym przypadku znakomicie! Polecamy wytrzymałe modele zlewów jednokomorowych i dwukomorowe wyprodukowane z granitu – materiału odpornego na zarysowania, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki oryginalnemu kształtowi sprawdzają się w niewielkich i nieustawnych pomieszczeniach, a możliwość wyboru eleganckiego koloru umożliwi idealne dopasowanie modelu do charakteru wnętrza.

Granitowe zlewozmywaki narożne dostępne są w dwóch odsłonach. Możesz zdecydować się na jedno- lub dwukomorowy zlew z dużym ociekaczem bądź bez niego, a dodatkowo dopasować niezbędne akcesoria: baterię, korek automatyczny, dozownik oraz młynek do odpadów. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę potrzebujesz i jakie są możliwości pomieszczenia, w którym ma zostać zamontowany.

Ponadto produkty dostępne są w nietuzinkowych odsłonach – designerskich i nowoczesnych. Nie tylko zwiększą funkcjonalność, ale dodatkowo umożliwią stylowe wykończenie kuchni. Wystarczy przyjrzeć się naszym propozycjom aby przekonać się, to jedno- lub dwukomorowy kuchenny zlew z granitu to zarazem praktyczny, jak i szalenie modny pomysł na wystrój wnętrza. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami i skorzystania z dodatkowych udogodnień.

Pokaż 1 - 2 z 2 produktów