Środki do pielęgnacji

Jest 1 produkt.

Podobnie jak inne elementy wystroju kuchni, także zlewozmywaki z granitu wymagają właściwej pielęgnacji. Aby zachować oryginalny wygląd produktu i odpowiednio zabezpieczyć go przed działaniem czynników zewnętrznych, warto sięgnąć po specjalistyczne preparaty o udoskonalonym składzie. Nanogran to impregnat do pielęgnacji zlewozmywaków granitowych, który wchodzi w skład akcesoriów przeznaczonych do czyszczenia oraz konserwacji tworzywa.

Środek ten znakomicie zabezpiecza powierzchnię nadając jej połysk, pomaga w usunięciu trudniejszych zabrudzeń, a do tego zapobiega gromadzeniu się innych zanieczyszczeń. Ponadto znakomicie hydrofobizuje tworzywo – woda swobodnie spływa, nie wnikając w jego strukturę. Preparat do impregnacji Nanogran należy do wydajnych rozwiązań: jedna butelka wystarczy nawet na 6 miesięcy.

Jak stosować środki do konserwacji oraz czyszczenia tego typu? Wystarczy nałożyć cienką warstwę produktu na powierzchnię, a następnie polerować ją z użyciem miękkiej ścierki. Pozwoli to zachować tworzywo w nienagannym stanie przez wiele kolejnych lat.

Pokaż 1 - 1 z 1 produktu