Do szafki od 75 cm

Jest 53 produktów.

ZLEWY OD 75 CM

Prezentujemy szeroki wybór zlewozmywaków granitowych do szafek o szerokości od 75 cm. Funkcjonalność i niepodważalne walory estetyczne sprawiają, że jest to obecnie jeden z najchętniej wybieranych modeli zlewozmywaków na rynku. Przypominamy, że tylko te produkty, które posiadają w swoim składzie co najmniej 80% mieszanki kruszywa granitowego, zapewnią pełnię zalet użytkowych. Właśnie takie znajdą państwo w naszej ofercie.

Dlaczego warto wybrać zlewozmywak granitowy? Ponieważ jest on niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Granit jest także w pełni odporny na działanie wysokich temperatur – bez przeszkód możemy postawić na nim np. gorący garnek. Zlewy wykonane z granitu są odporne na barwniki zawarte choćby w warzywach i owocach, dzięki czemu nie trzeba obawiać się trudnych do usunięcia zabrudzeń ani przebarwień.

W sprzedaży posiadamy różne modele zlewów do szafek od 75 cm szerokości. Są to wysokiej jakości zlewozmywaki w różnych konfiguracjach i kształtach oraz w różnorodnych wersjach kolorystycznych. Doskonale sprawdzą się w kuchniach klasycznych i nowoczesnych, a możliwość doposażenia w korek automatyczny, dozownik na płyn do naczyń czy młynek odpadów sprawia, że będą one jeszcze bardziej przyjazne w użytkowaniu i funkcjonalne.

Pokaż 1 - 24 z 53 produktów