Zlewozmywaki szklane Wrocław

  1. Zlew stalowy podwieszany Wrocław – krótki opis.

  2. Zlew kuchenny Wrocław – nasze atuty.

Wrocław jest stolicą województwa dolnośląskiego. To właśnie w tym mieście znajduje się drugi największy rynek w Polsce oraz Sky Tower, czyli najwyższy budynek mieszkalnym w kraju. Dodatkowo, na ulicach można spotkać rzeźby krasnoludków, co może być atrakcją nie tylko dla dzieci. Można także zachwycać się Panoramą Racławicką czy latarniami gazowymi na Ostrowie Tumskim, które do dziś zapalane są przez latarnika. Mieszkańcy Wrocławia również mogą skorzystać z przygotowanej przez nas oferty zlewozmywaków do nowoczesnych kuchni. Znajdziecie u nas między innymi zlew stalowy podwieszany Wrocław, zlewozmywak granitowy podblatowy Wrocław i wiele innych produktów.

Zlew kuchenny Wrocław – nasze atuty.

  • bogata oferta

W naszej galerii znaleźć można szeroki wybór zlewozmywaków w różnych wariantach kolorystycznych

  • profesjonalni doradcy

Nasz wykwalifikowany personel służy poradą telefoniczną lub mailową. Staramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania i doradzić najlepsze rozwiązanie.

  • Ciekawy, a zarazem funkcjonalny design

W naszym asortymencie znajdą Państwo dodatkowy osprzęt taki jak korek automatyczny, dozownik płynu czy młynek do odpadów. To wszystko w dopasowanych i eleganckich wzorach.

  • funkcjonalność i elastyczność projektowania

Przy produkcji zlewów kuchennych stawiamy na funkcjonalność i dopasowanie do Twoich potrzeb. Oferujemy dwustronną opcję montażu, co oznacza, że ociekacz może być zamontowany po prawej lub lewej stronie. Wszystko robimy z myślą o naszych klientach.

  • indywidualne podejście do klienta

Na zamówienie wykonujemy także otwory techniczne pod dodatkowy sprzęt.

  • łatwy montaż

Zamawiając nasze produkty masz pewność, że nie będziesz miał większej trudności z zamontowaniem zlewu u siebie w domu. Do zestawu dołączamy instrukcję.

  • szeroka gama dodatkowego sprzętu

Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów dopasowanych technicznie oraz wizualnie do zlewozmywaków. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju baterie, dozowniki, syfonów i wiele innych artykułów.

  • bezpieczeństwo dostawy i zwrotu

Wysłane paczki są ubezpieczone, więc w przypadku uszkodzenia wysyłamy nowy produkt, a także oferujemy możliwość zwrotu w ciągu 14 dni.

Jeśli szukacie różnego rodzaju zlewów do kuchni - zlew granitowy podwieszany Wrocław, zlewozmywaki szklane Wrocław i inne, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 882 903 882