Baterie

Jest 15 produktów.

W celu stworzenia kuchni funkcjonalnej i wykończonej z pomysłem potrzebny jest nie tylko pojemny zlewozmywak. Nieodzowny element wyposażenia stanowi bateria, którą możesz dopasować do zakupionego wcześniej zlewu i zarazem dopasować do charakteru samego wnętrza.

Nasze propozycje obejmują zarówno modele wykonane z mosiądzu, pokryte chromem lub matową powłoką (w kolorze białym bądź czarnym), jak i stylizowane baterie kuchenne przeznaczone do zlewów wykonanych z granitu. Znakomicie odnajdą się w pomieszczeniach zaaranżowanych minimalistyczny lub klasyczny sposób, stając się przemyślanym uzupełnieniem roboczego blatu, a do tego świetnie poradzą sobie z działaniem wilgoci.

Zachęcamy również do sięgnięcia po łatwe w montażu baterie stojące dostępne w designerskiej odsłonie, a także praktyczne modele zaopatrzone w wyciąganą wylewkę, którą docenią osoby chętnie gotujące w domu – element ten ułatwia codzienną pracę zarówno w dużej, jak i niewielkiej kuchni podczas mycia naczyń oraz płukania warzyw i owoców. Dostępne baterie w różnej kolorystyce będą świetnie pasować do 10 kolorów zlewozmywaków jakie oferujemy.

Pokaż 1 - 15 z 15 produktów