Blog

Jak zabezpieczyć zlew granitowy na lata ?

Każdy kupujący zlew granitowy, spotyka się z problemem: Jak go zabezpieczyć i użytkować by nie pojawiały się plamy z przebarwień ? Najlepsze jest połączenie środków ochronnych jak i regularnego dbania o niego. Najpierw skupimy się na drugim punkcie. Przede wszystkim warto zacząć od tego z czego jest zbudowany zlewozmywak granitowy. W poniższym wpisie podzielimy się naszą długoletnią wiedzą na ten temat. Zapraszamy do lektury :)
Czytaj dalej

Jaki zlewozmywak wybrać do kuchni?

Bez wątpienia zlewozmywak jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Warto przemyśleć jego wybór, gdyż najczęściej ma on służyć nam przez długie lata. Przed dokonaniem ostatecznego zakupu, należy zwrócić uwagę na jego kształt, wymiar, a także materiał, z którego został wykonany. 
Czytaj dalej

Zlewy szklane — czy są wytrzymałe?

Rodzajów zlewów jest mnóstwo, a wybór odpowiedniego zależy od cech, na które kładą nacisk kupujący. Dla niektórych istotna może być cena, dla innych elegancki design, a jeszcze inni postawią na solidność.
Czytaj dalej

Zlewozmywaki szklane — co warto o nich wiedzieć?

Zlewozmywak jest elementem wyposażenia kuchennego, bez którego ciężko sobie wyobrazić pracę w kuchni. Mimo że w wielu domach coraz częściej pojawiają się zmywarki, zlew jest wciąż nieoceniony — to w nim myjemy ręce, produkty spożywcze oraz delikatne naczynia, które nie nadają się do mycia w zmywarce. Warto więc zadbać o to, by jednocześnie był wygodny w użytkowaniu, a także by dobrze pasował do wnętrza.
Czytaj dalej

Zlewozmywak podblatowy - czy do każdego blatu?

Idąc za trendami mody, w tym wpisie skupię się na dość powszechnym sprzętem ostatnio jakim jest zlewozmywak podblatowy. Cieszy się dużą popularnością ze względu na nie zajmowanie powierzchni roboczej blatu, łatwe sprzątanie z blatu,  brak zakamarków i wgłębień, w których nie zbierają się nieczystości, jak i to co cieszy oko - ciekawy, nowoczesny design. 
Czytaj dalej

Gdzie NIE montować zlewozmywaka?

Będąc na etapie projektu nowej lub chcąc po latach zrobić generalny remont kuchni, jedną z najistotniejszych decyzji, jakie musimy podjąć jest wybór modelu oraz miejsce w kuchni, w którym zlew kuchenny ma się znajdować. Jest to bardzo ważny krok podczas urządzania kuchni, decyduje o funkcjonalności i wygodzie obsługi naszej kuchni.
Czytaj dalej

Antybakteryjność zlewozmywaków EoS

Kuchnia jest sercem naszego domu. Ze względu na kontakt z żywnością, kuchnia jest jednym z pomieszczeń, w którym jesteśmy najbardziej narażeni na działanie bakterii i drobnoustrojów. Wszystkie produkty spożywcze, woda są przyjaznym środowiskiem rozwoju niechcianych organizmów. Dlatego też, szczególnie w tak trudnych dzisiaj dla nas czasach, musimy ze zdwojoną siłą dbać o higienę, nie tylko nas samych ale również wszystkich sprzętów i akcesoriów które nas otaczają.
Czytaj dalej

Zlewozmywak dwukomorowy czy z pojedynczą przegrodą?

Zlewozmywak to jeden z najważniejszych elementów zabudowy kuchennej – często korzystają z niego także osoby mające zmywarkę. Aby zadbać o wygodny w użytkowaniu zlew, należy określić potrzebną liczbę komór oraz kształt modelu. Wybór zlewozmywaka powinien być podyktowany prawo- lub leworęcznością osób korzystających z kuchni, a także liczbą domowników i ich potrzebą korzystania z dodatkowych akcesoriów. Nie bez znaczenia jest też częstość przygotowania posiłków, ponieważ osoby wybierające dietę pudełkową lub często zamawiające jedzenie, spędzą mniej czasu przy zlewie, dlatego mogą wybrać mniejszy model.
Czytaj dalej

Sposoby montażu stalowych zlewów kuchennych

Na estetykę oraz wygodę korzystania ze zlewozmywaka wpływa nie tylko jego kształt, materiał i ilość komór, ale także sposób montażu. Stalowy zlew może być nakładany, podwieszany lub wpuszczany, a poszczególne metody różnią się poziomem skomplikowania. Warto pomyśleć nad umiejscowieniem zlewozmywaka w centralnym punkcie kuchni, między lodówką a kuchenką, z szerokimi odcinkami blatu po obu stronach zlewu. Jego miejsce powinno być odpowiednio oświetlone – naczynia łatwiej jest myć pod oknem.
Czytaj dalej

Zlewozmywaki granitowe i stalowe – czym się różnią?

Materiał, z jakiego wykonany jest zlewozmywak, wpływa na jego wygląd i odporność na odbarwienia, zarysowania czy działanie wysokiej temperatury. Istotną cechą wyróżniającą granitowe i stalowe zlewy jest ich łatwa pielęgnacja i wysoka wytrzymałość. Rodzaj materiału przekłada się na cenę zlewozmywaka głównie z powodu różnic estetycznych – modele granitowe i stalowe są tańsze od większości szklanych czy też ceramicznych zlewów.
Czytaj dalej

Informacja

  • warehouse-category-16.jpg
  • d62a334a9d3ca8e91ccee0d88028973b.jpg

Producenci

Brak producentów

Dostawcy

Brak dostawców

Block title

Visit our blog